Squad Timetable

Performance Squad

Monday
5.30am-7.00am HLC
19.30-21.30  St Margaret school Sports Centre
Tuesday
19.45-21.45 St Helen's School
Wednesday
19.30-21.30 HLC
Thursday
19.00-20.30 Sir James Altham
Friday
5.30am-7.00 am HLC
18.15-19.15 LT St Margaret
1930-21.00 St Margaret
Saturday
7.30am-9.00am HLC


Regional Age

Monday
19.30-21.30  St Margaret school Sports Centre
Tuesday
19.45-21.45 St Helen's School
Wednesday
19.30-21.30 HLC
Thursday
19:00-20:30   Land Training
Claremont School-Kenton
Friday
5.30am-7.00 am HLC
18.15-19.15 Land Training
St Margaret
1930-21.00 St Margaret School
Saturday
7.30am-9.00am HLC  


County Age

Wednesday
18.00-19.30 HLC
Thursday
 19:00-20:30   Land Training
 Claremont School-Kenton
Friday
5.30am-7.00 am HLC
1930-21.00 St Margaret School
Saturday
9.00am-10.00am HLC  
Sunday
12.00-14.00 St Margaret School


County Development Squad

Monday
19.00-20.00  HLC
Tuesday
19.45-21.45 St Helen's School
Wednesday
6.00am-7.00am HLC
19.00-20.00 HLC
Thursday
19.00-20.30 Land Training Claremont School
Saturday
7.30am-9.00am HLC


 Stroke Development Squad

Wednesday
6.00am- 7.00am HLC
18.00-19.00  HLC
Thursday
18.00-19.00 Land Training  Claremont School
Saturday
7.30am-9.00am HLC  
Sunday
12.00-13.30 St Margaret


Foundation Squad

Monday
19.00- 20.00 HLC
Sunday
13.30-14.30 St Margaret


Junior Advanced Squad

Monday
19.00- 20.00 HLC
Sunday
12.00-13.00 St Margaret


Academy Squad

Sunday
13.00-14.00 St Margaret


Club Squad

Monday
20.00-21.30 HLC
Wednesday
6.00am- 7.00am HLC
Thursday
19.00-20.30 Land Training  Claremont School
Saturday
7.30am-9.00am HLC  
Sunday
7.30am-9.00am HLC  


Youth Development Squad

Monday
20.00-21.30 HLC
Wednesday
6.00am- 7.00am HLC
19.00-20.30 HLC
Thursday
19.00-20.30 Land Training  Claremont School
Friday
5.30am-7.00am HLC
Sunday
7.30am-9.00am HLC  


Youth & Masters Squads

Monday
20.00-21.30 HLC
Wednesday
6.00am- 7.00am HLC
20.00-21.30 HLC
Thursday
19.00-20.30 Land Training  Claremont School
Friday
5.30am-7.00am HLC
Saturday
7.30am-9.00am HLC