Squad Timetable September 2018

 

 

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Performance

19:30-21:30    St. Marg (3)   Rob

19:45-21:15    St. Helen (3) Rob

19:30-21:30    Harrow (2)    Rob

19:00-20:30    St. James (2) Rob

19:30-21:00    St. Marg (2)   Rob

7:30-9:00        Harrow (2)    Rob

Rest Day

 

 

 

 

18:15-19:15    St. Marg (Land)    Daniel

 

5:30-7:00              Harrow (2)     Rob

 

6:00-7:00                Harrow (Catch-up)                Rob

 

5:30-7:00      Harrow (2)    Rob

6:30-7:20          Harrow (Gym) Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

Regional Age

19:30-21:30    St. Marg (3)  Daniel

19:45-21:15    St. Helen (3) Daniel

19:30-21:30    Harrow (2)    Daniel

19:00-20:30    Harrow (LT) Daniel

19:30-21:00    St. Marg (2)   Daniel

7:30-9:00        Harrow (2)   Daniel

Rest Day

 

 

 

 

18:15-19:15    St. Marg (Land)    Daniel

 

 

 

 

 

5:30-7:00      Harrow (1)   Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

County Age

 

 

18:00-19:30 Harrow (2) Daniel

19:00-20:30    Harrow (LT) Daniel

19:30-21:00    St. Marg (2)   Daniel

 

12:00-14:00   St. Marg (2) Daniel

 

 

 

 

5:30-7:00      Harrow (1)   Daniel

9:00-10:00 Harrow (2) Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

County Development

19:00-20:00 Harrow (2)     Gill

19:45-21:15    St. Helen (2)  Gill

19:00-20:00 Harrow (2)      Gill

18:00-19:00 Harrow (LT) Daniel

 

 

 

 

 

6:00-7:00           Harrow (1)     Rob

 

 

7:30-9:00 Harrow (2)     Gill

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stroke Development

 

 

18:00-19:00 Harrow (2)     Gill

18:00-19:00 Harrow (LT) Daniel

 

 

12:00-13:30   St. Marg (2) Callum

 

 

6:00-7:00           Harrow (1)     Rob

 

 

9:00-10:00 Harrow (2)     Gill

 

 

 

Foundation

19:00-20:00 Harrow (2) Callum

 

 

 

 

 

13:30-14:30    St. Marg (2) Callum

 

 

Youth & Masters

20:00-21:30   Harrow (2)  Bradley

 

20:00-21:30 Harrow (2)  Bradley

19:00-20:30    Harrow (LT) Daniel

 

 

 

5:30-7:00              Harrow (1)     Rob

 

6:00-7:00           Harrow (1)     Rob

 

 

07:30-9:00 Harrow (2) Bradley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Youth Development

20:00-21:30   Harrow (2) Connor

 

19:00-20:30 Harrow (2) Connor

19:00-20:30    Harrow (LT) Daniel

 

 

7:30-9:00 Harrow (2)  Connor

 

 

6:00-7:00           Harrow (1)     Rob

 

5:30-7:00  Harrow (1) Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Club

20:00-21:30   Harrow (2) Callum

 

6:00-7:00 Harrow (1)    Rob

19:00-20:30    Harrow (LT) Daniel

 

9:00-10:00 Harrow (2) Callum

7:30-9:00 Harrow (2) Callum

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior Advanced

19:00-20:00 Harrow (2) Harrison

 

 

 

 

 

12:00-13:00    St Marg (2)    Helen

 

 

Harrow Academy - Competitive Bushy

 

 

 

 

 

 

13:00-14:00       St. Marg (2) Helen

Harrow Academy - Competitive Harrow

 

 

 

 

 

 

8:00-9:00  Harrow (2) Harrison